Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę
Bolesławów gm. Wiązowna Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 16 Marzec, 2026 16:35
410 000 zł
232 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:1765 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 410 000 zł / 232 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bolesławowie (gm. Wiązowna)Oferujemy dwie atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną,
położone w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do
Warszawy oraz bliskością terenów rekreacyjnych nad rzeką Świder.
Działka 1 – narożna
Powierzchnia: 1765 m²
Wymiary: ok. 45 × 42 m
Dojazd: droga gminna i powiatowa (dwa wjazdy)
Wydane warunki zabudowy (WZ)
Cena: 410 000zł
Działka 2
Powierzchnia: ok. 2160 m²
Wymiary: ok. 48 × 45 m
Dojazd: utwardzona droga gminna Front od zachodu, ogród od strony
wschodnio-południowej
Wydane warunki zabudowy (WZ)
Cena: 560 000zł
Informacje o działkach:
Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Prąd i woda
znajdują się w drodze, istnieje możliwość wykonania szamba, a w
planach gminy przewidziana jest kanalizacja. Okolica jest spokojna i
zielona, a działki łatwe do przygotowania pod budowę.
Lokalizacja:
Działki znajdują się około 30 km od centrum Warszawy, z szybkim
dojazdem trasą S17/S2. W odległości ok. 1,5 km znajduje się
przystanek autobusowy ZTM 720 oraz szkoła podstawowa. Tylko 500 m
dzieli działki od rzeki Świder i terenów rekreacyjnych. W pobliżu
dostępne są sklepy i podstawowa infrastruktura.
Możliwość zakupu jednej lub obu działek.
Kontakt: 576 - pokaż numer telefonu - - Aleksandra
Konto firmowe
Na Lento.pl od 06 sie 2019
Odpowiada szybko